Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert

Kredyty mieszkaniowe

Wreszcie kredyt, jakiego szukałeś!

Porównałeś różne oferty kredytów mieszkaniowych i nie znalazłeś takiej, która w pełni Cię satysfakcjonuje? Już nie musisz szukać. Skorzystaj z naszej oferty. Łączy ona w sobie tak wiele korzyści, że pozwoli Ci otrzymać kredyt jakiego potrzebujesz:

  • atrakcyjne oprocentowanie ze stałą marżą w całym okresie kredytowania masz pewność, że wysokość marży nie wzrośnie po roku czy dwóch
  • finansowanie do 100% wartości nieruchomości nie potrzebujesz mieć gotówki na pokrycie kosztów sądowych czy wykończenie mieszkania pokryjesz je z kredytu
  • okres spłaty - nawet do 30 lat 5, 20, 30 lat? - sam decydujesz, czy chcesz kredyt spłacić szybciej, czy spłacać dłużej, ale niższe raty
  • możliwość zawieszenia spłaty kapitału - nawet 3x 6 miesięcy
  • 0 zł prowizji za wcześniejszą częściową spłatę po pierwszych 3 latach kredytowania
  • 0 zł za rozpatrzenie wniosku kredytowego
  • szybka decyzja kredytowa

a ponadto:

  • raty równe lub malejące - do wyboru
  • zmienne lub stałe oprocentowanie

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę:

Kredyt budowlano hipoteczny
Długi okres kredytowania (do 32,5 roku ), możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości, dogodne warunki spłaty z możliwością karencji w spłacie kapitału, wybór oprocentowania - stałe lub zmienne a także możliwość wcześniejszej, częściowej spłaty kredytu bez prowizji po 3 latach kredytowania- to wszystko otrzymasz w naszym Banku.

Kredyt hipoteczny
Planujesz zakup, zamianę nieruchomości mieszkalnej lub spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub chcesz zrobić remont - mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Kredyt nawet na 100% wartości nieruchomości, z długim okresem kredytowania - do 31,5 roku i niską stałą marżą .

Kredyt lokatorski
Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem mieszkania w Towarzystwie Budownictwa Społecznego, remontem mieszkania wynajmowanego lub lokatorskiego i nie posiadasz zabezpieczenia hipotecznego, to proponowany przez nas kredyt lokatorski spełni Twoje oczekiwania.

Kredyt konsolidacyjny
Jeżeli zaciągnąłeś jakieś zobowiązania finansowe, np. kredyt samochodowy, kredyt konsumpcyjny, pożyczkę lub inne i stwierdzasz, że ich spłata jest dla Ciebie zbyt droga i po prostu niewygodna - nasz Bank ma dla Ciebie rozwiązanie - kredyt konsolidacyjny.

Pożyczka hipoteczna
Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości i potrzebujesz środków pieniężnych na dowolnie wybrany cel to proponowana przez nas pożyczka hipoteczna spełni Twoje oczekiwania.


Roczna rzeczywista stopa procentowa przy założeniach:kwota kredytu - 200,5 tys. zł, okres kredytowania - 30 lat, prowizja - 0,5%, oprocentowanie nominalne - 4,77% (stan na 1.12.2006 r.) wynosi 5,27%.Kredyty mieszkaniowe
Kredyt budowlano hipoteczny
Kredyt hipoteczny
Kredyt lokatorski
Kredyt konsolidacyjny
Pożyczka hipoteczna
Jak uzyskać kredyt
Oprocentowanie
Opłaty i prowizje
Kalkulator
Konta osobiste
Karty kredytowe
Pożyczki gotówkowe
Dodatkowe linki
Oferta dla firm

» Wypełnij formularz
zgłoszeniowyCopyright © 2006 Osobiste-konta.pl