Baccarat Online

Baccarat to popularna gra kasyna, która, jak się powszechnie uważa, pochodzi ze średniowiecznych Włoch, a następnie została przywieziona do Francji pod koniec XV wieku. Nazwa wydaje się być wprowadzona do języka francuskiego z Prowansji, regionu Francji gdzie mówi się w prowansalskim dialekcie.

W dialekcie tym nazwa gry brzmiała Baccara (nieme "t" zostało dodane później przez nieznane źródło) i oznaczała "zero". Jest to dość zabawne, że nazwa tej wyrafinowanej gry pochodzi od najgorszego z możliwych układów w Bakaracie.

Gra stała się bardzo popularna w XX wieku, kiedy Ian Fleming uczynił ją ulubioną grą swojego top szpiega Jamesa Bonda. Bond grał w tą ekskluzywną grę, często przeciwko jednemu z czarnych charakterów.

Baccarat jest uważany za grę, która posiada najwięcej klasy spośród wszystkich gier w kasynie i gra się w nią na najwyższe stawki. Często w baccarata będzie się grać w specjalnych wydzielonych miejscach, oddzielonych od reszty kasyna pluszowymi sznurami, gdzie dostęp mają jedynie wysoko obstawiający gracze.

Kasyna online zmieniły ten trend i sprawiły, że gra stała się dostępna dla wszystkich graczy. Obecnie istnieją 3 rodzaje baccarata: Chemin de fer, Banque i Punto Banco, ale nie wszystkie kasyna online oferują wszystkie odmiany.

Gra posiada prosty cel - zebranie układu kart o wartości 9 za pomocą kart, które zostały ci rozdane. Karty od 2 do 9 są warte tyle, ile ich wartość nominalna, 10 i figury są warte 0 punktów, a as jest wart 1 punkt.

Podczas gry w baccarata ważne jest, aby pamiętać, że termin "bankier" nie odnosi się do kasyna, a termin "gracz" nie odnosi się do hazardzisty. Każdy gracz będzie miał swoją kolej, aby być bankierem, a kasyno nie bierze bezpośredniego udziału w grze, a jedynie ją reguluje i pobiera za to 5% prowizji.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.