Blackjack Online

Ciężko byłoby znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał o grze w blackjacka. Niezależnie od tego, czy grasz w gry hazardowe, odwiedziłeś kasyno raz w życiu podczas wakacji, czy też nigdy nie grałeś w żadną grę karcianą, na pewno słowo blackjack obiło ci się o uszy.

Gra ma tajemnicze pochodzenie, a po raz pierwszy została wspomniana w XVII wieku. Kiedy gra pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, nie cieszyła się ona popularnością i aby zwiększyć zainteresowanie grą w blackjacka, domy gry oferowały specjalne stawki wypłat za niektóre układy. Najwyżej opłacanym układem był as pik oraz blackjack, stąd nazwa gry, która pojawiła się właśnie w tym czasie.

Blackjack jest zaliczany do gier karcianych i do gier stołowych kasyna. Jest też nazywany 21, ponieważ wartość najlepszego układu wynosi właśnie 21, a jeśli będziesz miał karty o wartości 22, zostaniesz pobity i przegrasz grę.

Głównym celem gry jest posiadanie układu o wartości wyższej niż wartość kart krupiera, ale bez przekraczania wartości 21 punktów. Wszystkie karty mają swoją wartość liczbową, figury 10 punktów, a as może być wart 1 lub 11 punktów.

Istnieje kilka strategii gry w blackjacka, które mogą zwiększyć twoje szanse na wygraną, a my postaramy się nauczyć cię tych strategii, tak abyś odniósł sukces.

Tym, co sprawia, że blackjack jest tak popularną i ekscytującą grą, jest fakt, że jest to kombinacja szczęścia i umiejętności, co sprawia, że tak wielu graczy, którzy oczekują więcej po grach kasyna, wybiera właśnie tą grę. Niektórzy gracze szukają wyłącznie rozrywki, pozostawiając tok gry w rękach losu i grając na przykład w gry na automatach. Inni gracze wolą gry takiej jak blackjack, które wymagają umiejętności i są dla nich wyzwaniem, próbują więc wynieść jak najwięcej z każdego rozdania.

Blackjack online to gra kasyna, w którą warto zagrać. Kasyna online oferują ci kilka różnych odmian gry w blackjacka. W blackjacka możesz grać jedną talią, dwoma taliami, czy nawet 4, 6 lub 8 taliami.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.