Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
Konto Srebrny Sezam

FINANSE ZAWSZE NA CZAS
Konto Srebrny Sezam w ramach jednej, miesięcznej opłaty zapewnia dostęp do szeregu nowoczesnych usług, za które zwykle płaci się oddzielnie.

INTERNET
System Internetowy [email protected], zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp do rachunku. Umożliwia zarządzanie środkami finansowymi przez całą dobę. Posiadając [email protected] wystarczy tylko zalogować się na swoje konto za pośrednictwem strony internetowej www.bph.pl, a następnie można już dokonywać operacji, np.:wysyłać przelewy (w tym do ZUS, US), sprawdzać saldo lub historię operacji na rachunkach, zakładać i obsługiwać zlecenia stałe, lokaty - również specjalną 10 dniową [email protected]ę . Można także zamawiać karty płatnicze.

TELEFON
Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu pomogą nasi Konsultanci - z telefonu stacjonarnego wystarczy wybrać numer 0 801 330 801 (koszt jak za połączenie lokalne), a dzwoniąc z zagranicy lub telefonu komórkowego - (12) 68 28 330 (koszt połączenia wg taryfy operatora).

TELEFON KOMÓRKOWY
Niezależnie od pory dnia i miejsca pobytu, SMS umożliwia sprawdzenie salda lub wykonanie przelewu, a dzięki WAP można także założyć lokatę.

KARTY PŁATNICZE
Maestro Sezam - umożliwiają pobieranie gotówki bez prowizji z przeszło 1150 bankomatów sieci Banku BPH oraz EURONET - a do tego płacenie bez prowizji w sklepach i punktach usługowych w kraju i za granicą.

KARTY, KTÓRE POBUDZAJĄ WYOBRAŹNIĘ
Żyjesz aktywnie? Dużo podróżujesz? Dla osób takich jak Ty przygotowaliśmy międzynarodowe karty kredytowe. Dzięki nim możesz korzystać z darmowego kredytu ( bez odsetek ), którego spłata odłożona jest w czasie nawet do 55 dni . Posiadaczom konta Srebrny Sezam proponujemy bezpłatne wydanie pierwszej karty kredytowej. W trakcie zagranicznych wyjazdów i podróży możesz korzystać z bezpłatnego pakietu ubezpieczeń. Pamiętaj, jako posiadacz kart kredytowych możesz korzystać ze specjalnego programu rabatowego "Z kartą taniej".

DAJEMY JESZCZE WIĘCEJ
Limit w saldzie debetowym * w kwocie do 2 500 zł bez dodatkowych opłat za jego posiadanie, bezpłatne wydanie pierwszej karty kredytowej* (z wyłączeniem kart typu Gold) oraz progresywne oprocentowanie zgromadzonych środków.

UŁATWIAMY ZAKŁADANIE KONTA
Wystarczy, że przyjdziesz do najbliższego Oddziału Banku BPH i zadeklarujesz wysokość comiesięcznych wpłat. Jeśli przenosisz rachunek z innego banku, bez zbędnych formalności przyznamy limit * i wydamy kartę kredytową * - dostarcz nam tylko historię rachunku z innego banku (za okres 6 ostatnich miesięcy).

* Dla klientów wykazujących zdolność kredytową.

Kredyty mieszkaniowe
Konta osobiste
konto Sezam Max
konto Sezam
konto Srebrny Sezam
konto Złoty Sezam
Karty kredytowe
Pożyczki gotówkowe
Dodatkowe linki
Oferta dla firm


» Złóż wniosek o konto
osobiste


Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl