Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
Otwórz konto indywidualne - jest jedynie Twoją własnością.
Otwórz konto wspólne - ma dwóch lub trzech właścicieli.
Otwórz firmowe - w ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków.


Inteligo
jest marką nowoczesnych usług finansowych, pod którą PKO Bank Polski oferuje konto dostępne dla klientów indywidualnych oraz małych firm.

PKO BP to największy polski bank, posiadający bardzo atrakcyjną ofertę produktową, najlepiej rozwiniętą sieć własnych placówek (ponad 3000) ponad 1850 bankomatów. Centrum Obsługi Inteligo PKO Banku Polskiego odpowiada za obsługę kont Inteligo. Firmą odpowiedzialną za rozwój, badania, dystrybucję i marketing konta Inteligo jest Inteligo Financial Services S.A.

Pracownicy Inteligo to menadżerowie i eksperci z wieloletnim doświadczeniem m.in. w ABN Amro, Bank of America, Bank Austria Creditanstalt, Bank One, Barclay's, BSK S.A., Citibanku, Handlobanku, ING, Millennium, Pekao S.A., Raiffeisen, oraz firmach konsultingowych (McKinsey, Arthur Andersen), spółkach telekomunikacyjnych, agencjach ubezpieczeniowych i mediach jak również specjaliści marketingu i obsługi klienta.

Inteligo zostało stworzone dla tych osób które chcą uzyskać więcej ze swoich pieniędzy w banku i jednocześnie cenią sobie czas i wygodę. Inteligo oferuje możliwość lepszego zarządzania swoimi pieniędzmi, ponieważ pozwala osiągać podwójne zyski z odsetek i korzystać z konta w wygodniejszy sposób.

Otwierając konto Inteligo uzyskujesz dostęp do swoich pieniędzy przez 24 godziny na dobę. Nie trzeba wychodzić z domu. Wszystko załatwisz nie tracąc czasu podczas przerwy w pracy lub szkole. O dowolnie wybranej porze dnia lub nocy można połączyć się z Inteligo przez Internet , WAP lub telefon i załatwić swoje sprawy w banku. Dzięki kartom Visa Electron otrzymujesz dostęp do gotówki przez 24 godziny na dobę. Bankomaty umożliwiają też sprawdzenie salda, zmianę kodu PIN i wydrukowanie listy kilku ostatnich transakcji.

Placę z Inteligo «
Placę SMS-em «
EmailMoney «
QuickMoney «
SMSMoney «

Debet «
Kredyt Inteligo «
Lokaty «
Ubezpieczenia «
Fundusze Inwestycyjne «
Obligacje «
Visa Electron «
Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl