Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
Otwórz konto indywidualne - jest jedynie Twoją własnością.
Otwórz konto wspólne - ma dwóch lub trzech właścicieli.
Otwórz firmowe - w ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków.

» Visa Electron

Pierwsza karta Visa Electron wysyłana jest od razu z chwilą podpisania umowy. Jest ważna przez 2 lata. Po upływie terminu ważności automatycznie wyślemy Ci nową kartę.

Twoja karta Inteligo Visa Electron pozwoli Ci:

  • robić wygodniej zakupy (w sklepach oraz przez Internet i telefon),
  • wypłacać gotówkę z bankomatów oraz poprzez terminale POS w oddziałach banków i agencjach PKO BP SA,
  • za darmo wydrukować saldo lub mini-wyciąg (listę 10 ostatnich transakcji) z konta oraz zmienić PIN do karty w bankomatach sieci Euronet.

W Polsce karta jest akceptowana w ponad 40 000 sklepów i 4800 bankomatach. Kartą Inteligo Visa Electron możesz posługiwać się również za granicą - dokonywać zakupów w kilkunastu milionach punktów handlowo-usługowych i wypłacać gotówkę w kilkuset tysiącach bankomatów. W ponad 700 bankomatach firmy Euronet możesz za pomocą swojej karty Inteligo Visa Electron sprawdzić saldo rachunku i wydrukować mini-wyciąg - listę 10 ostatnich transakcji.


Wybierając kartę Inteligo Visa Electron z Sercem wspierasz narodowy Program Budowy Polskiego Sztucznego Serca realizowany pod kierownictwem prof. Zbigniewa Religi. Część dochodów banku z dokonywanych przez Ciebie transakcji kartą przeznaczonych zostanie na ten cel. Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Karta Inteligo Visa Electron pozwala Ci na swobodne ustalanie dziennych limitów wypłat, w zależności od tego jakie są Twoje potrzeby. Automatycznie otrzymasz limit wynoszący 5000 zł na wypłaty gotówki (w bankomatach, oddziałach banków lub agencjach PKO BP SA) i 20 000 zł na transakcje bezgotówkowe. W każdym momencie możesz dowolnie zmienić limit w serwisie WWW lub za pośrednictwem konsultanta.

Placę z Inteligo «
Placę SMS-em «
EmailMoney «
QuickMoney «
SMSMoney «

Debet «
Kredyt Inteligo «
Lokaty «
Ubezpieczenia «
Fundusze Inwestycyjne «
Obligacje «
Visa Electron «
Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl