Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
Otwórz konto indywidualne - jest jedynie Twoją własnością.
Otwórz konto wspólne - ma dwóch lub trzech właścicieli.
Otwórz firmowe - w ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków.


» Ubezpiecz się z Inteligo!

Korzystając z konta Inteligo możesz w każdej chwili i z dowolnego miejsca ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków lub odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Przez 24 h na dobę i bez żadnych dokumentów ubezpieczysz także mieszkanie lub zagraniczny wyjazd.


Zawarcie umowy ubezpieczenia wcale nie musi być kłopotliwe ani czasochłonne.
Będąc posiadaczem konta Inteligo, nie wstając od komputera, możesz ubezpieczyć:
 • mieszkanie (ruchomości i stałe elementy mieszkania oraz tzw. mury) - ubezpieczenie mieszkania i ubezpieczenie budynków i lokali mieszkalnych nie związanych z działalnością gospodarczą
 • podróż (koszty pomocy medycznej udzielanej w przypadku nieszczęśliwego wypadku bądź nagłego zachorowania za granicą) - ubezpieczenie Wojażer
 • mienie firmy (środki trwałe, urządzenia i wyposażenie, nakłady inwestycyjne itp.) - ubezpieczenie PZU Partner-Minimumsiebie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym - ubezpieczenie osobowesamochód (pokrycie szkód związanych z ruchem samochodu) - ubezpieczenie komunikacyjne OC.
 • zdrowie (trwała utrata zdrowia lub życia, zarówno w Polsce jak i za granicą) - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków i kompleksowe ubezpieczenie rowerzysty ''Bezpieczny Rowerzysta'' .

Zakup ubezpieczenia zajmie Ci najwyżej kilka minut. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca i o dowolnej porze - 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Warunki cenowe sprawdzisz po zalogowaniu w serwisie www. Wystarczy, że we wniosku ubezpieczeniowym odpowiesz na kilka pytań, a kalkulator wyliczy jego koszt dla Ciebie. Jeśli kwota składki będzie Ci odpowiadać, zatwierdzisz transakcję i już od następnego dnia będziesz ubezpieczony!

W momencie zgłaszania szkody nie będziesz potrzebował umowy ubezpieczenia - wystarczy numer polisy, który znajdziesz na formularzu przelewu. Zapisz go lub wydrukuj szczegóły ubezpieczenia.

Chcesz czuć się spokojny i ubezpieczyć swoje mieszkanie?

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA

Ubezpieczenie mieszkania ubezpiecza stałe elementy mieszkania, jak podłogi, tapety, okna, drzwi etc. i znajdujące się w nim ruchomości: meble, sprzęt audiowizualny, pieniądze, rowery, a nawet zwierzęta. Ubezpieczenie mieszkania chroni przed kradzieżą z włamaniem, rabunkiem, ogniem, zalaniem, eksplozją i innymi zdarzeniami losowymi. Równocześnie otrzymujesz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody wyrządzone sąsiadom przez Ciebie i Twoich domowników.

Dodatkowo, decydując się na powyższe ubezpieczenie, korzystasz za darmo z pakietu Assistance Dom . Obejmuje on organizację pomocy medycznej, zakwaterowanie i opiekę nad domownikami w przypadku nieszczęśliwego wypadku w domu.

UBEZPIECZENIE BUDYNKÓW I LOKALI MIESZKALNYCH NIE ZWIĄZANYCH
Z DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ


Ubezpieczenie kierowane jest do osób fizycznych, będących właścicielami lub posiadaczami budynków lub lokali mieszkalnych (nie dotyczy gospodarstw rolnych).

Przedmiotem ubezpieczenia mogą być :

 • budynki w stadium użytkowania (dotyczy m.in.: budynku mieszkalnego jednorodzinnego, garażu, budynku gospodarczego, szklarni),
 • budynki w stadium budowy (z wyłączeniem m.in.: lokali mieszkalnych, szklarni, cieplarni, namiotów i tuneli z folii),
 • lokale mieszkalne własnościowe , stanowiące odrębne nieruchomości w budynkach wielomieszkaniowych, z tytułem własności potwierdzonym aktem notarialnym.
 • budynki niemieszkalne (dotyczy m. in. magazynu, szklarni, garażu, cieplarni przydomowej; przy czym warunkiem ubezpieczenia budynków niemieszkalnych jest ubezpieczenie budynku/lokalu mieszkalnego).

Jedziesz za granicę?

Na stronach Inteligo możesz zakupić ubezpieczenie turystyczne Wojażer , które jest skierowane do osób wyjeżdżających za granicę. Dzięki któremu możesz ubezpieczyć zarówno siebie jak i inną osobę. Wojażer, pozwala wybrać szeroki zakres ubezpieczanych ryzyk, a także pozwala dowolnie wybrać sumę ubezpieczenia w określonym przedziale.
Ubezpieczenie możesz kupić o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Wystarczy, że osoba ubezpieczana znajduje się w granicach Polski, a zostanie objęta ubezpieczeniem już od najbliższej północy (nawet jeśli zawarłeś umowę o godz. 23.59). Jeśli osoba ubezpieczana znajduje się poza granicami Polski ubezpieczenie zaczyna obowiązywać 48 godzinach.


Ubezpieczenie wypadkowe

UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków przeznaczone jest dla osób fizycznych. Obejmuje ono wypłatę świadczeń w przypadku trwałej utraty zdrowia lub życia, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Ubezpieczenie obowiązuję przez 24 h na dobę i chroni Cię również w czasie wyjazdów turystycznych i uprawiania sportów. Zachęcamy do jego zakupu np. przed wyjazdem na narty.

Maksymalna kwota ubezpieczenia to 30 000 zł. Składka jest płatna od razu, przelewem z konta i różni się w zależności od wieku, kwoty i okresu ubezpieczenia oraz wybranych opcji dodatkowych. Na przykład, dla osoby w wieku 40 lat, dwunastomiesięczne ubezpieczenie, na kwotę 20 000 zł, bez opcji dodatkowych kosztuje ok. 212 zł.

KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE ROWERZYSTY "BEZPIECZNY ROWERZYSTA"

Umowę ubezpieczenia może zawrzeć każdy zainteresowany bez względu na obywatelstwo, wiek i stan zdrowia. Ubezpieczenie jest związane z osobą rowerzysty, a nie rowerem. Może go zatem zawrzeć również osoba, która jest tylko użytkownikiem roweru.

Pakiet ubezpieczeń rowerzysty składa się z 4 ubezpieczeń składowych:

 1. następstw nieszczęśliwych wypadków ,
 2. odpowiedzialności cywilnej ,
 3. bagażu podróżnego
 4. casco roweru .

Warunkiem zawarcia umowy jest wybór co najmniej ubezpieczeń OC i NNW. W zależności od Twoich potrzeb ubezpieczenie może obejmować swoim zakresem obszar Polski lub cały świat. Umowę możesz zawrzeć na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.


Ubezpieczenie osobiste

Posiadając konto Inteligo możesz w prosty i szybki sposób kupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody wyrządzone na terytorium Polski. To ubezpieczenie chroni Cię oraz Twoich bliskich przed roszczeniami osób trzecich, którym została wyrządzona szkoda . Ubezpieczenie oferowane jest przez PZU SA.

W JAKICH SYTUACJACH UBEZPIECZENIE OSOBOWE MOŻE BYĆ PRZYDATNE?

Kilka sytuacji, w których możesz skorzystać z tej polisy:

 • Twoje dziecko wjechało rowerem w samochód sąsiadów - stłukło lusterko i porysowało lakier,
 • będąc u znajomych niechcący zniszczyłeś im cenny przedmiot,
 • woda cieknąca z zepsutej pralki zalała mieszkanie sąsiadów,
 • Twoje dziecko stłukło szybę w supermarkecie,
 • Twój pies zerwał się ze smyczy i zniszczył komuś ubranie.
 • Minimalna kwota ubezpieczenia to 5.000 PLN, a maksymalna - 2.000.000 PLN. Roczne ubezpieczenie, na kwotę 5.000 PLN kosztuje Cię zaledwie 15 PLN . Umowę możesz zawrzeć na okres: 1, 3, 6, 9 miesięcy lub 1 roku .

UBEZPIECZENIE PZU PARTNER-MINIMUM

Ubezpieczenie PZU Partner-Minimum to pierwsze ubezpieczenie dla firm, które możesz kupić przez Internet . Zapewni ono Twojej firmie kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Umowę możesz zawrzeć prosto z konta Inteligo. Otrzymasz preferencyjną cenę za ubezpieczenie i nie będziesz musiał spotykać się z agentem .

Wystarczy, że posiadasz konto Inteligo i Twoja firma:

 • w roku podatkowym osiąga obrót do 50.000 EUR i
 • posiada majątek rzeczowy (trwały i obrotowy) o wartości do 12.000 EUR.

UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE OC

Ubezpieczenie komunikacyjne odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy samochodów w Polsce. Polisa chroni Cię przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim (np. zniszczenie samochodu lub utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku).

Teraz, korzystając z konta Inteligo, łatwo przedłużysz aktualną umowę ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Możesz to zrobić, jeśli wkrótce wygasa Twoja aktualna umowa , bez względu na to, z jakim towarzystwem ubezpieczeniowym wcześniej została ona zawarta.Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych , będących właścicielami lub współwłaścicielami samochodów osobowych.
Przedłużając umowę ubezpieczeniową OC prosto z konta Inteligo :

 • oszczędzasz cza s, ponieważ nie musisz spotykać się z agentem ubezpieczeniowym, jeżeli chcesz np. zmienić ubezpieczyciela lub przedłużyć umowę na kolejny rok
 • oszczędzasz pieniądze , bo oferujemy Ci wszystkie przysługujące zniżki, a także dodatkową 5% zniżkę za zakup ubezpieczenia za pośrednictwem Inteligo oraz 10% zniżkę za jednorazowe opłacenie składki
 • możesz w prosty sposób samodzielnie wyliczyć Twoją składkę
 • otrzymasz bezpłatnie ubezpieczenie Assistance Polska w wariancie Mini, zapewniające między innymi bezpłatne holowanie z miejsca wypadku i zniżki na usługi pomocy drogowej .Placę z Inteligo «
Placę SMS-em «
EmailMoney «
QuickMoney «
SMSMoney «

Debet «
Kredyt Inteligo «
Lokaty «
Ubezpieczenia «
Fundusze Inwestycyjne «
Obligacje «
Visa Electron «
Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl