Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
Otwórz konto indywidualne - jest jedynie Twoją własnością.
Otwórz konto wspólne - ma dwóch lub trzech właścicieli.
Otwórz firmowe - w ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków.Płacę z Inteligo


Chcesz płacić w Internecie bez podawania numeru karty płatniczej? Bezpiecznie i wygodnie przekazywać pieniądze on-line? Koniecznie wypróbuj ofertę konta Inteligo.

Usługa " Płacę z Inteligo " polega na pełnej integracji transakcji zakupu w sklepie internetowym z bankową transakcją finansową - pieniądze za zakupiony produkt w sklepie internetowym są przelewane bezpośrednio z konta klienta. Ponadto, wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie - w ten sposób nie trzeba wpisywać numerów rachunków, nazwy sklepu, itd.

" Płacę z Inteligo " jest bardzo proste w użyciu - po wybraniu towaru w jednym ze sklepów będących partnerami Inteligo korzystasz z opcji "Płacę z Inteligo". Następnie jesteś automatycznie przenoszony do serwisu WWW Inteligo, gdzie finalizowana jest płatność w formie przelewu z Twojego konta na konto sklepu (szczegóły przelewu są automatycznie wypełnione, trzeba je tylko potwierdzić podaniem specjalnego kodu). Do czasu, kiedy sklep dokona rozliczenia transakcji i wyśle zamówiony towar, na Twoim koncie zostaje założona blokada na sumę zakupów. Do momentu sfinalizowania umowy pieniądze pozostają na Twoim koncie.
Placę z Inteligo «
Placę SMS-em «
EmailMoney «
QuickMoney «
SMSMoney «

Debet «
Kredyt Inteligo «
Lokaty «
Ubezpieczenia «
Fundusze Inwestycyjne «
Obligacje «
Visa Electron «
Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl