Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
Otwórz konto indywidualne - jest jedynie Twoją własnością.
Otwórz konto wspólne - ma dwóch lub trzech właścicieli.
Otwórz firmowe - w ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków.

» Debet

W sytuacjach wyjątkowych, kiedy musisz wydać więcej pieniędzy niż akurat masz na koncie, uratuje Cię debet na koncie Inteligo!

Debet jest bardzo wygodny zarówno przy zaciąganiu, jak i spłacaniu, bo spłaca się automatycznie - każdy wpływ na Twoje konto, np. przelew pensji od pracodawcy czy wpływ bieżących przychodów Twojej firmy, zmniejsza lub w całości pokrywa kwotę zadłużenia.

Szybko i łatwo

 • Żadnych wymaganych dokumentów ani zabezpieczeń!
 • Wypełnienie wniosku w ciągu 90 sekund!
 • Środki do dyspozycji od razu!
 • Możesz się ubiegać o debet już po pierwszym wpływie na Twoje konto Inteligo!

Dlaczego warto otrzymać debet?

 • Idealny sposób na nieoczekiwane wydatki lub okresowe zwiększenie płynności finansowej Twojej firmy
 • Wysokość debetu do 2000 zł
 • Wygodny dostęp i możliwość zarządzania środkami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku przez elektroniczne kanały dostępu
 • Płacisz odsetki tylko wtedy, kiedy korzystasz z debetu - oprocentowana jest tylko wykorzystana część debetu

Co zrobić, aby otrzymać debet?

 • Otwórz konto Inteligo
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na konto Inteligo
 • Wypełnij wniosek o przyznanie debetu w serwisie WWW lub zadzwoń do konsultanta Inteligo pod bezpłatny numer infolinii 0 800 121 121.

Teraz nie będziesz już miał problemu skąd pożyczyć, aby zapłacić rachunki w miesiącu, w którym intensywniej niż zwykle korzystałeś ze środków na swoim koncie lub w sytuacji, gdy Twoje konto firmowe nie zostanie zasilone środkami wystarczającymi na realizację stałych zobowiązań finansowych. Jeśli skorzystasz z debetu suma środków dostępnych na Twoim koncie zostanie powiększona!


» Lokaty

4 powody dla których warto otworzyć lokaty Inteligo:

 • Lokaty terminowe o stałym i zmiennym oprocentowaniu oferowane w ramach konta Inteligo to wyjątkowo opłacalna inwestycja - konkurencyjne oprocentowanie lokat Inteligo w porównaniu z oprocentowaniem lokat w innych bankach sprawia, że Twoje pieniądze zarabiają jeszcze więcej!

 • W przypadku lokaty o stałym oprocentowaniu wypłacimy Ci nieskapitalizowane odsetki w dowolnym momencie w trakcie trwania lokaty na każde Twoje żądanie!

 • W przypadku lokaty o zmiennym oprocentowaniu możesz wypłacać kapitał przed upływem terminu lokaty bez utraty odsetek !

 • Kontrolujesz wysokość salda i naliczone odsetki w serwisie WWW a dzięki "Serwisowi SMS" jesteś na bieżąco informowany SMS-em o uznaniu odsetek , dokonaniu przez Ciebie wypłaty części kapitału czy też przelaniu odsetek na Twój rachunek główny.

Lokata o zmiennym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które mają możliwość ulokowania większych środków finansowych (minimum 5 000 złotych) na dłuższy okres czasu (minimum 6 miesięcy).

Lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują gwarancji stałego zysku ze swoich pieniędzy bez względu na decyzje Rady Polityki Pieniężnej dotyczące zmiany wysokości stóp procentowych.Aktualne oprocentowanie lokat Inteligo

Lokaty o stałym oprocentowaniu
(1-, 2-, 3-miesięczna)
Lokaty o zmiennym oprocentowaniu
(6-, 9-, 12-miesięczna)
Oprocentowanie nominalne Oprocentowanie nominalne
lokata 1-miesięczna 2,9500% lokata 6-miesięczna 3,1000%
lokata 2-miesięczna 2,9500% lokata 9-miesięczna 3,2000%
lokata 3-miesięczna 3,0000% lokata 12-miesięczna 3,3000%

» Fundusze Inwestycyjne

Możesz zarobić nawet ponad 20% rocznie!

 • Będąc posiadaczem konta Inteligo szybko i wygodnie możesz zainwestować pieniądze w zakup jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych PKO/CREDIT SUISSE .
 • Udostępnienie możliwości zakupu przez Internet oraz ciągłe obniżanie się opłacalności innych form inwestowania sprawia, że jest to coraz bardziej popularny sposób na zarabianie pieniędzy!
 • Co więcej masz nad nimi stałą kontrolę - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu masz dostęp do informacji o swoich inwestycjach
 • Sam tworzysz własną strategię inwestycyjną . Masz do wyboru 5 rodzajów funduszy , możesz zainwestować w kilka lub we wszystkie i w każdym momencie wycofać część lub całość inwestycji i przenieść do innego dowolnie wybranego funduszu. Dodatkowo możesz skorzystać z Planów Systematycznego Oszczędzania

  Więcej informacji »


» Visa Electron

Twoja karta Inteligo Visa Electron (indywidualna lub firmowa) pozwoli Ci:

 • robić wygodniej zakupy
 • wypłacać gotówkę z bankomatów
 • wydrukować saldo lub mini-wyciąg z konta w bankomatach sieci Euronet
 • dokonywać płatności przez Internet i telefon

W Polsce karta jest akceptowana w ponad 40 000 sklepów i 4800 bankomatach. Kartą Inteligo Visa Electron możesz posługiwać się również za granicą - dokonywać zakupów w kilkunastu milionach punktów handlowo-usługowych i wypłacać gotówkę w kilkuset tysiącach bankomatów. W ponad 400 bankomatach firmy Euronet możesz za pomocą swojej karty Inteligo Visa Electron sprawdzić saldo rachunku i wydrukować mini-wyciąg - listę 10 ostatnich transakcji.


Wybierając kartę Inteligo Visa Electron z Sercem wspierasz narodowy Program Budowy Polskiego Sztucznego Serca realizowany pod kierownictwem prof. Zbigniewa Religi. Część dochodów banku z dokonywanych przez Ciebie transakcji kartą przeznaczonych zostanie na ten cel. Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Placę z Inteligo «
Placę SMS-em «
EmailMoney «
QuickMoney «
SMSMoney «

Debet «
Kredyt Inteligo «
Lokaty «
Ubezpieczenia «
Fundusze Inwestycyjne «
Obligacje «
Visa Electron «
Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl