Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
Otwórz konto indywidualne - jest jedynie Twoją własnością.
Otwórz konto wspólne - ma dwóch lub trzech właścicieli.
Otwórz firmowe - w ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków.Konto Firmowe

Masz dostęp do firmowych pieniędzy, gdziekolwiek jesteś, 24 godziny na dobę przez Internet, WAP, SMS, telefon i bankomaty. Nie wychodząc z biura możesz na bieżąco regulować swoje zobowiązania, również wobec ZUS (usługa 3xZUS umożliwia dokonanie jednocześnie wpłaty zarówno na ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, jak i FPiFGSP) i wygodnie wykonywać przelew do urzędu skarbowego . Dzięki Serwisowi SMS stale kontrolujesz stan finansów swojej firmy: na bieżąco jesteś informowany o wszystkich zmianach salda na koncie.

Możesz korzystać z wyjątkowo szerokiej oferty usług - konta, lokaty, ubezpieczenia, doładowania telefonów pre-paid, zakupy on-line.

W ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków, co znacznie ułatwi Ci zarządzanie finansami Twojej firmy. W każdej chwili możesz wydrukować też potwierdzenie przelewu czy przesłać je e-mailem czy faksem bezpośrednio z serwisu www.

Firmowe konto Inteligo jest oprocentowane kilkakrotnie wyżej niż w innych bankach.
Twoje środki nie są zablokowane, więc pieniędzmi ulokowanymi na firmowym koncie Inteligo możesz dysponować bez ograniczeń.

Konto firmowe Inteligo możesz założyć, jeśli:

  • prowadzisz działalność gospodarczą jako osoba wykonująca wolny zawód , czyli np.: lekarz, adwokat, pielęgniarka, położna, radca prawny, notariusz, biegły sądowy, komornik sądowy.
  • jesteś prywatnym przedsiębiorcą prowadzącym działalność w formie spółki cywilnej
  • jeśli jesteś osobą fizyczną samodzielnie prowadzącą działalność gospodarczą .

Wystarczy wypełnić wniosek i przesłać na adres: Inteligo, Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa , kopie następujących dokumentów:

  • zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (w przypadku wolnego zawodu: zaświadczenia o wpisie do obowiązującej ewidencji, w przypadku spółki cywilnej: zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej każdego ze wspólników)
  • zaświadczenia o nadaniu numeru identyfikacyjnego REGON
  • pełnomocnictwa upoważniającego jednego ze wspólników do zawarcia umowy otwierającej konto Inteligo (dotyczy spółki cywilnej)
  • umowy spółki (dotyczy spółki cywilnej).

Prosimy, sprawdź czy kopie dokumentów, wykonane na ksero, są wyraźne i czytelne.
Na froncie kopii każdego dokumentu napisz odręcznie oświadczenie:
"Oświadczam, iż niniejsza kopia dokumentu jest zgodna z jego oryginałem, a dane w nim zawarte są aktualne."

Pod oświadczeniem, na kopii dokumentów, złóż własnoręczny podpis i przybij pieczątkę firmową. Jeśli nie posiadasz pieczątki firmowej zrób na tej samej kopii dokumentu dopisek:
"Oświadczam, że nie posiadam pieczątki firmowej" i podpisz go.

Karta, umowa i pozostałe, niezbędne dokumenty zostaną dostarczone przez kuriera po tym jak otrzymamy od Ciebie prawidłowo wypełniony wniosek i kopie dokumentów.
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej razem ze wspólnikiem i wskażesz go w pełnomocnictwie, to otrzyma on przesyłkę startową i będzie mógł dokonywać wszelkich operacji na koncie Inteligo w imieniu spółki cywilnej.


Otwórz konto firmowe »

Placę z Inteligo «
Placę SMS-em «
EmailMoney «
QuickMoney «
SMSMoney «

Debet «
Kredyt Inteligo «
Lokaty «
Ubezpieczenia «
Fundusze Inwestycyjne «
Obligacje «
Visa Electron «
Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl