Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
KIM JESTEŚMY?

MultiBank powstał w 2001 jako część BRE Bank S A. Opieramy się więc na solidnym fundamencie.

Jesteśmy młodym, ale szybko rozwijającym się bankiem. Wiemy, że każdy potrzebuje elastycznych partnerów na wszystkich płaszczyznach życia. Chcemy być takim partnerem w finansach dla wszystkich naszych Klientów.

Nasz zespół to grono specjalistów z dużym doświadczeniem i młodych, wykształconych ludzi pracujących z zapałem i oddaniem. Jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi. Chcemy jak najczęściej rozmawiać z Państwem, by to, co tworzymy, było nasze - wspólne.

CO PROPONUJEMY?

Świat się zmienia. Pędzi coraz szybciej. Odległość w przestrzeni, a niedługo pewnie i w czasie, przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie. Zmienia się także rozumienie odległości między ludźmi.
Bliscy sobie mogą być ludzie z innych kontynentów, a niezmiernie odlegli ci, którzy mieszkają pod jednym dachem. Mimo globalizacji ludzie coraz bardziej się różnią od siebie. Nowoczesne technologie sprzyjają rozwojowi indywidualnych upodobań i stylów życia.

Chcemy być dyskretnym partnerem finansowym, który szybko reaguje na zmieniające się wymagania współczesnych ludzi. Proponujemy ofertę dopasowaną do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Będziemy ją wciąż rozwijać i udoskonalać, by mogli Państwo wybrać to, co najbardziej odpowiada Państwa potrzebom i jest najściślej związane z wybranym stylem życia.

JAK DZIAŁAMY?

Motto Bank powinien być tam, gdzie Ty tego chcesz, a nie tam, gdzie my chcemy. Bank powinien być w zasięgu Twojej ręki, powinna cechować go prostota, szybkość i skuteczność.

Dialog Zamierzamy dobrze i fachowo doradzać naszym klientom, zostawiając im wolność wyboru. Słuchamy tego, co Klienci do nas mówią. Nasze usługi dostępne są przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia, o każdej porze roku i z każdego miejsca na świecie.

Harmonia Tworzymy taki bank, jakiego chcemy dla samych siebie. Tworzymy go w harmonii z naszymi aspiracjami i najlepszymi wyobrażeniami. Chcemy, by wciąż się rozwijał i zmieniał.

Ergonomia MultiBank kreuje przyjazny świat finansów, dopasowany do indywidualności naszych Klientów. Przestrzeń banku jest przestrzenią stworzoną specjalnie dla nich, odpowiadającą ich gustom. Oferta MultiBanku i sposób obsługi są dopasowane do stylu życia naszych klientów.

Afirmacja Klienci znajdą w MultiBanku poczucie zrozumienia, wspólnoty zainteresowań i odnajdą odbicie swoich poglądów. MultiBank stanowi przedłużenie świata, w którym żyją i pracują.

Indywidualność Cenimy swobodę poszukiwań i świadomość wyjątkowości naszych Klientów. Dlatego ważny jest dla nas rozwój i bycie jedynym w swoim rodzaju bankiem, bo MultiBank to wiele indywidualnych możliwości w jednym.

Aby się o tym przekonać, trzeba tego doświadczyć.
Zapraszamy do MultiBanku!
MultiKonto ja
MultiKonto my
MultiKonto jestem
(dla studentów)
MultiKonto Aquarius
OTWÓRZ KONTO


MultiKonto Business Class
MultiKonto Business Medicus
MultiKonto Business Expert
OTWÓRZ KONTO


Plany Finansowe
Plany Finansowe - oferta
WYPEŁNIJ WNIOSEK


Kredyt odnawialny
Kredyt odnawialny - oferta
WYPEŁNIJ WNIOSEK


Moja Visa
Karty kredytowe MultiBanku
ZAMÓW KARTĘ ON-LINE


Centrum Oszczędzania
Centrum Oszczędzania - oferta
OTWÓRZ KONTO


Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl