Konta osobiste
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
Citibank Handlowy
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Bank BPH
MultiBank
Porównanie ofert
mBank
Inteligo
ING Bank Śląski
Porównanie ofert
MultiKonto ja to konto indywidualne dla osób, które od banku oczekują czegoś więcej, niż tylko nowoczesnego konta osobistego. To atrakcyjnie oprocentowany pakiet usług bankowych i dodatkowych, którymi można zarządzać z dowolnego miejsca na świecie. MultiKonto ja to bezpłatna obsługa przez Internet, w tym kupowanie jednostek funduszy inwestycyjnych, zakładanie lokat, wykonywanie przelewów, realizacja zleceń stałych. To minimalne koszty za prowadzenie i obsługę konta przez multilinię i Centra Usług Finansowych.

10 Powodów, dla których warto mieć MultiKonto ja:

1. MultiKonto ja - Centrum Zarządzania Twoimi finansami
MultiKonto ja, to coś więcej niż nowoczesne konto indywidualne do regulowania bieżących płatności. Za jego pomocą możesz bezpłatnie nabywać jednostki funduszy inwestycyjnych w Centrum Oszczędzania, uruchomić automatyczną spłatę dowolnego kredytu lub skorzystać z mechanizmu offsetu przy kredycie hipotecznym.

2. Nieograniczony dostęp do pieniędzy
W MultiBanku sam wybierasz sposób zarządzania swoimi pieniędzmi.
- Internet www.multibank.pl - wszystkie transakcje wykonywane za pośrednictwem Internetu są bezpłatne
- multilinia (0801 300 000) - możesz dokonywać operacji samodzielnie i bezpłatnie poprzez AST (Automatyczny Serwis Telefoniczny) lub z pomocą Operatora/Konsultanta
- WAP - możesz niemalże wszystko (sprawdzić saldo rachunku, historię operacji, usunąć przelew, wykonać przelew, założyć lokatę, usunąć lokatę, załadować i rozładować [email protected]ę, spłacić kredyt, zablokować kanał dostępu do AST, multilinii, Internetu, SMS, WAP)
- SMS 603 300 000 - możesz uzyskać informacje o stanie konta, 5 ostatnich operacjach lub o operacjach z określonego przedziału czasowego
- Centra Usług Finansowych - czyli placówki MultiBanku, gdzie czekają na Ciebie nasi Doradcy. Z naszych CUF-ów możesz korzystać również „po godzinach”, bo w specjalnej 24 godzinnej strefie masz dostęp do Internetu, multilinii i bankomatu.
- Prawie 1500 bezpłatnych bankomatów - MultiBanku, sieci Euronet, BZ WBK i Cash4You.

3. Zlecenia stałe, polecenia zapłaty - nie musisz pamiętać o terminach płatności
Jeśli nie lubisz pamiętać o terminach płatności ustaw zlecenie stałe (dla płatności o stałej wysokości) lub polecenie zapłaty (dla płatności nieregularnych). Teraz raz planujesz wszystkie płatności. Bank nie tylko będzie o nich pamiętał, lecz sam je za Ciebie zrealizuje.
Jeśli będziesz chciał zobaczyć historię wykonywanych przez siebie operacji, zaloguj się do Internetu, znajdziesz tam wszystkie wykonywane przez Ciebie operacje od początku założenia MultiKonta ja.

4. Rachunek Oszczędnościowy
Jeśli dysponujesz okresowymi nadwyżkami, których nie chcesz zamrażać na lokacie, bo nie wiesz kiedy będziesz potrzebował dodatkowych środków, to ulokuj je na Rachunku Oszczędnościowym. Rachunek Oszczędnościowy to "portfel" bezpośrednio połączony z MultiKontem ja, który MultiBank prowadzi za Ciebie za darmo. Większym kwotom przechowywanym na rachunku zapewnia on wyższe oprocentowanie. Pieniądze przyrastają tak szybko jak na lokacie, lecz Ty masz do nich nieograniczony dostęp.

5. Atrakcyjny kredyt odnawialny
Jeśli czasem potrzebujesz dodatkowych środków możesz skorzystać z kredytu odnawialnego, którego wysokość może wynieść nawet sześciokrotność Twoich wpływów na rachunek. Dodatkowe środki są zawsze do Twojej dyspozycji, bo przyznany limit będzie czekał na Ciebie przez cały rok. Zaletą kredytu odnawialnego jest to, że płacisz jedynie za wykorzystaną część kredytu.

6. Karty Visa Electron i Visa Classic
Otwierając MultiKonto ja bezpłatnie dostaniesz kartę Visa Electron, która umożliwi Ci bezprowizyjne przeprowadzanie wszystkich transakcji bezgotówkowych. Jeśli jednak potrzebna Ci będzie gotówka, to możesz wypłacać pieniądze z bankomatów MultiBanku, sieci Euronet, sieci BZW BK i sieci Cash4You- w sumie to prawie 1500 bezpłatnych bankomatów w całej Polsce. Jako posiadacz karty Visa możesz określić własne limity dla różnego rodzaju transakcji, możesz też zdefiniować PIN.

7. [email protected] - bezpieczeństwo wirtualnych zakupów
Jeśli masz ochotę na zakupy w sieci, to skorzystaj z [email protected], czyli wirtualnej portmonetki. Dzięki niej bez prowizji zrobisz zakupy w wirtualnym sklepie czy domu wysyłkowym, zapłacisz za zamówienie telefoniczne lub pocztowe. Płacąc [email protected]ą możesz czuć się bezpiecznie, bo [email protected] przez cały czas jest pusta, potrzebną kwotę pieniędzy ładujesz na [email protected]ę tuż przed dokonaniem zakupu. Oczywiście możesz ustalać i zmieniać limity na karcie.

8. Ubezpieczenie Twoich kart
Wszystkie karty typu charge oraz kredytowe objęte są bezpłatnym pakietem Bezpieczna Visa.
Jeśli chcesz, za dodatkową opłatą również Twoje karty debetowe mogą zostać objęte ubezpieczeniem Bezpieczna Karta. Pakiet ten chroni Cię od nieuprawnionego użycia karty (w tym mieszczą się transakcje zakupu, wypłaty gotówki przed zastrzeżeniem karty, również te, które wymagały użycia PIN-u) oraz od rabunku gotówki podjętej z bankomatu.

9. MultiKonto plus i karty kredytowe Visa
Powiązanie MultiKonta ja i karty kredytowej Visa to rozwiązanie, które procentuje na każdym kroku. Możesz ustawić Automatyczną Spłatę wprost z Twojego MultiKonta. Możesz spłacić 100% sumy zadłużenia lub tylko 5%, jeśli zabraknie Ci pieniędzy. Dzięki serwisowi www.multibank.pl możesz śledzić zobowiązania zaciągnięte Twoją karta Visa, ustanawiać i modyfikować warunki spłaty.

10. To wszystko za wyjątkowo niską cenę
Koszt Centrum Zarządzania Twoimi Finansami, czyli MultiKontem ja, to jedyne 5 PLN! W tej cenie możesz za darmo wykonywać przez Internet dowolną liczbę operacji. Przelewy, zlecenia stałe, polecenie zapłaty, zakładanie i likwidowanie lokat, drukowanie potwierdzeń przelewów, sprawdzanie i drukowanie historii wykonywanych operacji to wszystko dajemy Ci za darmo!

MultiKonto ja: Twój wybór!
MultiKonto ja
MultiKonto my
MultiKonto jestem
(dla studentów)
MultiKonto Aquarius
OTWÓRZ KONTO


MultiKonto Business Class
MultiKonto Business Medicus
MultiKonto Business Expert
OTWÓRZ KONTO


Plany Finansowe
Plany Finansowe - oferta
WYPEŁNIJ WNIOSEK


Kredyt odnawialny
Kredyt odnawialny - oferta
WYPEŁNIJ WNIOSEK


Moja Visa
Karty kredytowe MultiBanku
ZAMÓW KARTĘ ON-LINE


Centrum Oszczędzania
Centrum Oszczędzania - oferta
OTWÓRZ KONTO


Copyright © 2006 Osobiste-konta.pl