Video Poker Online

Video Poker to gra, która łączy grę na automatach i grę w pokera 5 stud. Powstanie gry było możliwe pod koniec lat 70 dzięki wynalezieniu komputera osobistego, co umożliwiło połączenie technologii wideo z monitorem wyświetlającym grę.

Gra sama w sobie jest 5-bębnowym automatem, który używa standardowej talii 52 kart. Symbole 52 kart są rozrzucone na bębnach i liniach, a celem gry jest trafienie najwyższego możliwego układu pokera 5 stud za każdym obrotem.

Jest z góry ustalona tabela wypłat, która wskazuje odpowiednią wypłatę dla każdego typu układu kart w pokerze, który może wypaść w automacie do gry w pokera wideo. Im rzadszy układ, tym większa jest wygrana, a gra przestrzega standardowej hierarchii układów kart w pokerze, gdzie para jest najniższym układem, a poker królewski jest najwyższym i najrzadszym układem.

Na przestrzeni lat powstało wiele odmian video pokera i dziś każde kasyno online oferuje wiele odmian tej gry. Wszystkie odmiany opierają się na tych samych zasadach pokerowych i na ogół różnią się tylko tym, że każdy wariant może mieć dodatkowe wygrywające układy, takie jak układy z jokerem jako dziką kartą i wypłaty za takie układy mogą być wyższe.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.